iletisim

Misyonumuz

Vilka İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Şirketimiz Mustafa Tuncay vilka-logoKantarcı’ nın 40 senelik inşaat sektörü deneyiminden faydalanarak hızlı bir şekilde yükselişini sürdürmektedir.

Misyonumuz 

Müşterilerimizin beklentilerini kalite ve fiyat anlayışı ile karşılamaktır. Değer oluşturmayı esas alan yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile topluma hizmet eden projeler üretip hayata geçirmek ilk amacımızdır.VİLKA İNŞAAT gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, mükemmelleşme ve uygun fiyat anlayışını esas alarak; insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak inşaat faaliyetini sürdürme hedefini taşımaktadır. VİLKA İNŞAAT çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmaktadır. Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından sürdürülebilir ve çevre konusuna duyarlı projeler üretmektedir.

Vizyonumuz

VİLKA İNŞAAT kuruluşundan itibaren kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, doğruluk, güven ve insana saygıyı esas alan bir yönetim anlayışındadır. Yürüttüğü inşaat işleri ve ürettiği projeler ile sektörün saygın şirketleri arasında yer almaktadır. Kaliteli imalat ve düzgün koordinasyon ile inşa süresini başarıyla yürüten şirketimiz kalıcı eserler oluşturmaktır. İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında Türkiye’nin sayılı şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Güvenli, modern, uygun fiyatlı yapılar inşa ederek karlı yatırım fırsatları oluşturmaktayız.